Geodeci z Warszawy

Szukaj

Geodeta Warszawa

Posiadanie własnego domu w okolicach Warszawy od zawsze było Twoim ukrytym marzeniem? Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wiele spraw przy jego realizacji należy załatwić. Jedną z nich może być wznowienie granic. Do ich wykonania potrzebne Ci będą namiary na firm geodezyjnych z Warszawy. Ich zdobycie jeszcze nie było tak łatwe. Potrzebne informacje o firmach geodezyjnych znajdziesz korzystając z naszej przejrzystej wyszukiwarki godnych zaufania profesjonalistów z branży geodezyjnej. Korzystając z zamieszczonych na stronie portalu danych kontaktowych w krótkim czasie znajdziesz najlepszego geodetę świadczące swoje usługi w Warszawie.

SZUKAJ
Geodeci w województwach
 • dolnośląskie

 • kujawsko-pomorskie

 • lubelskie

 • lubuskie

 • łódzkie

 • małopolskie

 • mazowieckie

 • opolskie

 • podkarpackie

 • podlaskie

 • pomorskie

 • śląskie

 • świętokrzyskie

 • warmińsko-mazurskie

 • wielkopolskie

 • zachodniopomorskie

e-geodeta.com»mazowieckie»Warszawa
03-382 Warszawa
Nieszawska 3E

Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą oferującą szeroki wachlarz usług z zakresu geodezji i kartografii, takich jak mapy do projektu, mapy prawne oraz do celów sądowych, inwentaryzacje powykonawcze, obsługi inwestycji budowlanych i liniowych oraz wiele innych. Działamy na terenie województwa Mazowieckiego, aktualnie wykonujemy prace na terenie m. st. Warszawy, powiatu Pruszkowskiego, Piaseczyńskiego, Legionowskiego, Nowodworskiego i Wołomińskiego. Zrzeszamy zespół młodych i doświadczonych geodetów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, przedsiębiorstw jak i do jednostek samorządu terytorialnego i spółek skarbu państwa. Chcielibyśmy zaoferować państwu nasze bogate doświadczenie w wykonywaniu wszelakich prac branżowych dbając o wysoki standard naszych usług i zadowolenie klienta.

Polecana Placówka
01-107 Warszawa
Wola

Wykonujemy usługi geodezyjne na terenie m. Warszawy i powiatach ościennych. Firma GEO-AR zapewnia: precyzje wykonywanych usług z użyciem nowoczesnego sprzętu (stacje GPS, wysokiej klasy tachimetrów, niwelatory precyzyjne) fachowość wykonania poparta szerokim doświadczeniem świetną organizację uług bazującą na 6-letniej współpracy w terenie szybkie terminy realizacji Kilkuletnie doświadczenie na rynku oraz wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza (absolwenci Politechniki Warszawskiej) gwarantują najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę geodezyjną realizowanych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy

03-922 Warszawa
Międzynarodowa 47/8

Usługi Geodezyjne Projekt - mapy do celów projektowych, projekty organizacji ruchu dla ogródków restauracyjnych w całej Warszawie, geodezyjna obsługa inwestycji, inwentaryzacje obiektów budowlanych, pomiary powierzchni i kubatur i in.

02-495 Warszawa
Ryżowa, 48, 308

Usługi geodezyjno-kartograficzne. Pełen zakres usług. Warszawa, Michałowice, Pruszków Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski-zachodni,powiat pruszkowski,i inne.

05-220 Warszawa
Mazurska 42A lok.2

Usługi są wykonywane terminowo, rzetelnie i doradzamy na każdym etapie współpracy z klientami. ZAPRASZAMY!!!. Firma istnieje nieprzerwanie od 2002r. Właściciel jest absolwentem Politechniki Warszawskiej Wydziału Geodezja Inżynieryjno-Przemysłowa i posiada doświadczenie jak również uprawnienia w zakresie: 1-pomiary geodezyjne syt.-wys., 2-opracowania prawno-geodezyjne (podziały,rozgraniczenia), 4-obsługa realizacji inwestycji.

02-777 Warszawa
ul. Polaka 5/44

Wykonujemy usługi w zakresie: - mapy do celów projektowych - uzgodnienia projektów w ZUDP - wytyczenie projektu w terenie - inwentaryzacje powykonawcze - podziały nieruchomości - wznowienia granic Wykonujemy także mapy numeryczne w formatach dwg,dxf,dgn

03-982 Warszawa
Bora-Komorowskiego 33 m 28

mapy projektowe, tyczenia budynków i innych obiektów, mapy do celów prawnych, pomiary realizacyjne (np: różnych obiektów i maszyn przemysłowych), opracowania numeryczne (niestandardowe obliczenia, bazy danych itp.), uzgodnienia dokumentacji projektowej w ZUDP.

87-100 Warszawa
Aluzyjna 25F/510

GEODETA WARSZAWA, GEODETA LEGIONOWO, GEODETA WOŁOMIN, GEODETA MIŃSK MAZOWIECKI, GEODETA NOWY DWÓR MAZOWIECKI

02-796 Warszawa
Bronikowskiego 4/38

Usługi geodezyjne Warszawa i okolice.

03-290 Warszawa
Sieczna, 48A, 16

Słowa kluczowe

kartografia, geodeta, geodezja, usługi geodezyjne, wytyczenie budynku, mapy geodezyjne, mapa do celów projektowych, inwentaryzacje powykonawcze, obsługa geodezyjna, podział działki, wznowienie granic, inwentaryzacja budynku, podział działek, roboty geodezyjno kartograficzne, usługi kartograficzne, mapy podziałów nieruchomości, mapy sytuacyjne, mapy sytuacyjno wysokościowe, pomiar lokali, uzgodnienia zudp, pomiary realizacyjne, pomiary inwentaryzacyjne, tyczenia, inwentaryzacja powykonawcza, roboty geodezyjne, roboty kartograficzne, mapy, podziały nieruchomości, projekt, pomiary geodezyjne, projekty, tyczenie, inwentryzacja powykonawcza, inwentaryzacja domu, geodezja drogowa, geodezja mostowa, monitoring budowli, pomiary pomieszczeń, pomiary odkształceń, osiadanie

Vademecum geodezji

Za twórcę słowa geodezja uznaje się starożytnego filozofa greckiego Arystotelesa. To właśnie on w 4 wieku przed naszą erą wprowadził termin geodezja. W dosłownym tłumaczeniu oznacza on dzielenie ziemi od greckiego geo Ziemia i daiso będę dzielił.