GEO-SERWIS Usługi Geodezyjne inż. Elżbieta Kostka

e-geodeta.com»łódzkie»Drużbice»GEO-SERWIS Usługi Geodezyjne inż. Elżbieta Kostka
Dane firmy
Drużbice 97-403
Rasy 10W
łódzkie
Opis

Kompleksowe usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji na terenie województwa łódzkiego, oraz ciekawe projekty na terenie całego kraju. Wybierając do współpracy naszą firmę mają Państwo zapewnioną pomoc z zakresu geodezji na każdym etapie inwestycji. Zakres usług geodezyjnych obejmuje: - mapy do celów projektowych, - tyczenia i inwentaryzacje sieci, budynków, budowli, - podziały nieruchomości wraz ze sporządzeniem wstępnego projektu podziału nieruchomości, - wznowienia znaków granicznych, - pomiary sytuacyjno-wysokościowe, - pomiary objętości mas ziemnych, - pomiary powierzchni lokali, - inne prace techniczne z zakresu geodezji. Czym się wyróżniamy? Doświadczeniem zawodowym, rzetelnym, profesjonalnym podejściem do każdego klienta, oraz konkurencyjną ceną. Nasze prace realizowane są z wysoką dokładnością dzięki zaopatrzeniu w nowoczesny sprzęt pomiarowy oraz w możliwie jak najkrótszym czasie. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Galeria geodezyjna obsługa budowy
Mapa

Opinie 5

Paweł Piekielnik
Zajmuję się budową domów. Miałem styczność z wieloma geodetami, którzy często przyjeżdżali spóźnieni na budowę, odbębnili swoje i atnio natomiast miałem przyjemność współpracować z Geo-Serwisem, który jak najbardziej mogę polecić! Na budowie pojawili się o umówionym czasie i mega profesjonalnym podejściem do pracy. Polecam !!
Dodaj opinie
Polecane firmy
97-300 Piotrków Trybunalski
al. 3 Maja 6 lok. 19

98-200 Sieradz
Spychalskiego 23

97-500 Radomsko
ul. Św. Jadwigi 6

98-200 Sieradz
ul. Targowa 1c

91-223 Łódź
Morgowa 9

Słowa kluczowe

geodeta bełchatów, biuro geodezyjne bełchatów, mapa do celów projektowych bełchatów, inwentaryzacja bełchatów, tyczenie budynku bełchatów, wytyczenie działki bełchatów, podział działki belchatów, geodeta uprawniony bełchatów