Geodezja - Grupa G2 (Geodeta Wojciech Bryl)

e-geodeta.com»świętokrzyskie»Kielce»Geodezja - Grupa G2 (Geodeta Wojciech Bryl)
Dane firmy
Kielce 25-548
Jeleniowska 111
świętokrzyskie
Opis

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu uzyskania bezpłatnej wyceny.

Geodezja – Grupa G2 kieruje ofertę do wszystkich którzy pragną posiadać profesjonalną i solidną obsługę geodezyjną swojej nieruchomości lub inwestycji budowlanej.

• mapa do celów projektowych
(aktualna mapa geodezyjna wymagana do projektu budowlanego i rozpoczęcia procesu inwestycyjnego)

• tyczenie budynku, budowli lub uzbrojenia terenu
(wyznaczenie w terenie położenia projektowanych obiektów w celu rozpoczęcia prac budowlanych)

• inwentaryzacja powykonawcza
(pomiary kontrolne po zakończeniu budowy konieczne do odbioru zrealizowanego obiektu)

• wyznaczenie lub wznowienie punktów granicznych
(wytyczenie, sprawdzenie lub odszukanie w terenie punktów granicznych działki)

• podział nieruchomości (działki)
(podział działki w celu wyodrębnienia z niej niezależnych części w ewidencji gruntów i księgach wieczystych)

Świadczymy usługi dla osób prywatnych, biur projektowych i technicznych, firm budowlanych oraz instytucji publicznych.

Nasza działalność obejmuje obszar województwa świętokrzyskiego, w tym przede wszystkim teren powiatu kieleckiego oraz miasta Kielce.

Posiadamy niezbędne doświadczenie zawodowe oraz kontynuujemy wielopokoleniową tradycję geodezyjną stale podnosząc jakość świadczonych usług.
Dysponujemy kwalifikacjami oraz uprawnieniami zawodowymi do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii. Stosowane przez nas rozwiązania pomiarowe oraz techniczne pozwalają na sprawne i precyzyjne wykonanie pomiarów geodezyjnych na każdym etapie, a naszym klientom gwarantują niezawodność oraz terminowość.

Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem zwracając uwagę na potrzeby i indywidualne wymagania każdej inwestycji.

Dobra organizacja pracy sprawia, że ceny naszych usług są konkurencyjne i odpowiednie dla każdego klienta, a prace nad zleceniem rozpoczynamy zaraz po jego otrzymaniu.

Ceny usług ustalane są indywidualnie w zależności od typu pomiaru, nakładu czasu pracy, stopnia skomplikowania zlecenia, położenia działki oraz sposobu jej zagospodarowania.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu uzyskania bezpłatnej wyceny.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Galeria Geodeta - Geodezja - Kielce - Wojciech Bryl - Mapy - Tyczenie - Inwentaryzacje
Mapa

Opinie 5

Inwestor - Wola Kopcowa
Tyczenie budynku wykonane sprawnie i kompleksowo. Geodeci wytyczyli wszystkie osie projektowanego budynki i punkty wysokościowe.

Justyna Jarecka
Świetny bezpośredni kontakt i terminowo wykonana robota. Usługa wykonana bardzo dokładnym i nowoczesnym urządzeniem, rozwiązała sprawę tyczenia mojego skomplikowanego budynku.

Jarek Biesanski
Tyczenie budynku wykonane sprawnie i bardzo dokładnie. Wykonawcy mojej budowy byli zaskoczeni z jaką precyzją zostały wykonane pomiary, co podobno nie zdarza się często. Sami poprosili o kontakt do geodety celem nawiązania współpracy. Kilka miesięcy wcześniej do tej samej inwestycji wykonywana była również mapa do celów projektowych. Gotową mapę otrzymałem w wersji elektronicznej na adres mailowy po niecałych dwóch tygodniach od zlecenia. Projektant zaczał wcześniej działać i wszystko przebiegło sprawnie. Bardzo rzetelny człowiek, zawsze można liczyć na kontakt i poradę. Zleconą pracę wykonuje samodzielnie w rodzinnym biurze. Wcześniej miałem kontakt z dużymi firmami geodezyjnymi i moja sprawa wciąż przechodziła z rąk do rąk. Było wiele niedomówień, a na koniec pracę wykonywali studenci i aż strach było czy wszystko jest dopilnowane. Polecam za konkretną i fachową robotę oraz dobry bezpośredni kontakt.
Dodaj opinie
Polecane firmy
25-326 Kielce
Leszczyńska 64/13

Polecana Placówka
25-661 Kielce
Helenówek 53

Polecana Placówka
26-085 Kielce
Miedziana Góra, ul. Tumlińska 19

25-325 Kielce
ul. Poleska 39A/4

25-363 Kielce
Wesoła 51, lok. 115

Słowa kluczowe

geodeta kielce, geodezja kielce, mapa geodezyjna kielce, tyczenie budynku kielce, inwentaryzacja powykonawcza kielce, pomiary geodezyjne kielce, dobry geodeta kielce, firma geodezyjna kielce