Invest Geo. Przedsiębiorstwo geodezyjno - kartograficzne. inż Adam Machocki

e-geodeta.com»wielkopolskie»Krajenka»Invest Geo. Przedsiębiorstwo geodezyjno - kartograficzne. inż Adam Machocki
Dane firmy
Krajenka 77-430
Władysława Jagiełły 17
Wielkopolskie
Opis

Firma została założona w 1999 roku. Siedziba firmy mieści się w Krajence, ale zakresem swoich działań obejmuje powiat chodzieski, czarnkowsko - trzcianecki, pilski, szczecinecki, wałecki, złotowski oraz inne powiaty znajdujące się w okolicy.
Obecnie zatrudniamy pięciu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Nasi inżynierowie ukończyli studia geodezyjne na renomowanych uczelniach geodezyjnych (Politechnika Koszalińska, Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie). Swoją inżynierską wiedzę zamieniają w praktycznie zastosowania.
W swojej pracy posługujemy się zaawansowanym sprzętem geodezyjnym renomowanych firm, a w szczególności szwajcarskiej firmy Leica, z którą współpracujemy przez długie lata. Firma posiada na wyposażeniu dwa zestawy pomiarowe odbiorników RTN GNSS (Leica 1230G+RX1250XC), dwa tachimetry (Leica TC(R)-407, NIKON DTM320), niwelatory (w tym cyfrowy niwelator Leica Sprinter) oraz wykrywacz przewodów.
Naszym celem jest zadowolenie klientów z świadczonych przez firmę usług. Zarówno w pracy jak i w życiu codziennym kierujemy się solidnością oraz rzetelnością w wykonywanych czynnościach.
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 0
Brak opinii o placówce. Bądź pierwszym opiniującym.
Dodaj opinie
Polecane firmy
77-430 Krajenka
Toruńska 2

62-200 Gniezno
al. Marcinkowskiego 5

62-200 Gniezno
Roosevelta 83

62-400 Słupca
ul. Konopnickiej 9

Poznań
ul. Stablewskiego 6c lok. 32