Geodeci z Krakowa

Szukaj

Geodeta Kraków

Przygotowywanie domu to zadanie równie przyjemne, co sprawiające trudności. Rozpoczynając budowę nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele formalności należy załatwić. Potrzebna Ci mapka sytuacyjno-wysokościowa, jednakże nie wiesz, jakiej firmie powierzyć jej realizację? Już teraz możesz skorzystać z danych umieszczonych w katalogu e-geodeta.com. Dotychczasowe realizacje firm geodezyjnych świadczących swoje usługi w Krakowie to tylko niektóre informacje, które możesz znaleźć w wortalu e-geodeta.com. Odwiedzając naszą stroną i określając niezbędne kryteria wyszukiwania możesz przeczytać ofertę konkurencji. Zestawienie profilów biur geodezyjnych pozwoli Ci porównać zakres i rodzaj usług geodezyjnych oferowanych przez różne przedsiębiorstwa.

SZUKAJ
Geodeci w województwach
 • dolnośląskie

 • kujawsko-pomorskie

 • lubelskie

 • lubuskie

 • łódzkie

 • małopolskie

 • mazowieckie

 • opolskie

 • podkarpackie

 • podlaskie

 • pomorskie

 • śląskie

 • świętokrzyskie

 • warmińsko-mazurskie

 • wielkopolskie

 • zachodniopomorskie

e-geodeta.com»małopolskie»Kraków
31-223 Kraków
Ul. Adama Vetulaniego 1A, pok. 201

Firma Kay-Max oferuje pełną gamę usług geodezyjnych na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do współpracy.

Polecana Placówka
30-552 Kraków
Wielicka 44

Geodeta Kraków, kompleksowe usługi z zakresu geodezji

31-421 Kraków
Reduta 44/28

Ponad 12 lat doświadczenia, szybka wycena, bardzo dobry kontakt

31-159 Kraków
aleja Juliusza Słowackiego 39/76

Kompleksowe usługi geodezyjne na terenie województwa małopolskiego.

30-364 Kraków
Pychowicka 7

30-395 Kraków
Braterstwa Broni 17

Nie szukaj dalej! Właśnie znalazłeś solidnego, rzetelnego i taniego geodetę!

31-236 Kraków
Felińskiego 33B/2

Nasza firma świadczy pełen zakres usług geodezyjnych za terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do współpracy.

31-422 Kraków
Strzelców 23/28

Kompletna obsługa prac geodezyjnych od map, realizacji budynków i inwentaryzacji, po ustalenia, wznowienia granic, podziały. Firma to doświadczeni geodeci uprawnieni. Zapewniamy pełną dyspozycyjność, profesjonalizm oraz wysoką jakość techniczną i merytoryczną wykonywanych usług. Dysponujemy bardzo dokładnym sprzętem pomiarowym. Indywidualna wycena usług uzależniona jest od wielkości opracowania i stopnia trudności danego zagadnienia. Naszą misją jest dostarczać uczciwie usługi branżowe w oparciu o wytyczne techniczne. Uprawnienia w zakresie geodezji i kartografii. Zrzeszenie w Stowarzyszeniu Geodetów Polskich. Umiarkowane ceny.

30-611 Kraków
Porucznika Halszki 40/16

geodezja usługi geodezyjne tanio Kraków Wieliczka Skawina Zabierzów Michałowice

31-234 Kraków
Kuźnicy Kołłątajowskiej, 16/115

Pełen zakres usług geodezyjnych w Krakowie i okolicy. Zapewniam dobrą jakość i niskie ceny. Wykonuję podziały działek, mapy do celów projektowych, tyczenia budynków i przyłączy, inwentaryzacje budynków i przyłączy, ustalanie i okazywanie granic działek.

Słowa kluczowe

geodeta, geodezja, usługi geodezyjne, biuro geodezyjne, mapy geodezyjne, mapy do celów projektowych, inwentaryzacje powykonawcze, podział działki, wznowienie granic, podziały działek, pomiary realizacyjne, pomiary inwentaryzacyjne, tyczenia, mapy, mapy do celów prawnych, podziały nieruchomości, usługi, pomiary geodezyjne, tyczenie, plany, działka, podział, geodeci, podziały, geodezja kartografia profile przekroje osnowa mapa nieruchomości projekty kraków pomiar nmt dmt fotopunkt podział georadar, pomiary, obsługa inwestycji, pomiary powykonawcze, rozgraniczenia, tyczenie budynków, wytyczenia, obsługa inwestycji budowlanych, usługi projektowe, nieruchomości, wznowienia granic, granice, badania geologiczne, pomiary działek, usługi geodezyjno-kartograficzne, klienci indywidualni

Vademecum geodezji

Istnieje wiele definicji geodezji, które starają się określić jej istotę. Najczęściej geodezja określana jest mianem nauki o pomiarach Ziemi, zajmującej się określaniem kształtu i wielkości Ziemi oraz punktów położonych na jej powierzchni. Niektórzy badacze definiując geodezją wskazują również na to, że jest to nauka zajmująca się tworzeniem map powierzchni Ziemi.