Lokalizacje w portalu e-geodeta.com

e-geodeta.com»artykuly»Lokalizacje w portalu e-geodeta.com
Z uwagi na próbę ułatwienia dotarcia do potencjalnego klienta, rejestrując firmę w portalu e-geodeta.com za każdym razem należy określić lokalizację, a więc nie tylko siedzibę firmy geodezyjnej, lecz również zasięg terytorialny jej działania. Dane te powinny być podane podczas rejestracji, a ich zamiana możliwa jest po zalogowaniu się na stronie portalu i samodzielnej ich edycji. Dzięki temu użytkownik poszukujący informacji na temat przedsiębiorstwa wykonującego daną usługę w szybki i łatwy sposób będzie mógł dotrzeć do odpowiadającej jego oczekiwaniom firmy geodezyjnej. Funkcjonalność ta dostępna jest w przypadku wszystkich trzech pakietów, a więc także w bezpłatnym Pakiecie Standard. Dzięki wskazaniu danego miasta profil firmy będzie wyświetlał się na liście wyników wyszukiwania. Jeżeli firma korzysta z Pakietu Premium znajdzie się wyżej na liście wyszukiwania niż te zarejestrowane w Pakiecie Standard, jednak niżej niż placówki korzystające z Pakietu Premium Max.
Dodatkowo Pakiet Premium Max posiada funkcjonalność zwiększającą prawdopodobieństwo dotarcia firmy do potencjalnego klienta. Każda firma, która korzysta ze wskazanego wyżej pakietu ma możliwość określenia kilku lokalizacji działania firmy. Dzięki temu jej profil będzie się wyświetlał na kilku listach miast, a nie wyłącznie na jednej. Oprócz tego będzie on umieszczony w specjalnym sliderze umiejscowionym na samej górze listy wyszukiwania. Jaki pierwszy będzie pojawiał się profil firmy, która najwcześniej wykupiła Pakiet Premium. Kolejność pojawiania się profilów firm w danych lokalizacjach jest chronologiczna. Funkcjonalność ta dedykowana jest zwłaszcza firmom geodezyjnym poszukującym nowych rynków oraz zdecydowanych na wykonanie usług poza obszarem danej miejscowości.
Więcej szczegółów dotyczących funkcjonalności dostępnych w poszczególnych pakietach znaleźć można klikając w link http://www.e-geodeta.com/.