XSCAN

e-geodeta.com»łódzkie»Piotrków Trybunalski»XSCAN
Dane firmy
Piotrków Trybunalski 97-300
Targowa 10D/3
łódzkie
Opis

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie pozyskania i opracowania chmur punktów, w tym: dokumentacje 2D (rysunki elewacji, przekroje, rzuty), modele BIM, modele 3D. Oferowane produkty i usługi mają szerokie zastosowanie w architekturze, przemyśle, ochronie zabytków, górnictwie czy archeologii. Podejmujemy zlecenia przy bezpośrednich pomiarach obiektów jak i opracowujemy dane pozyskane przez klientów.

Swoje opracowania wykonujemy w środowiskach Autodesk Revit, Bentley Systems, Leica Cyclone, Archicad. Wytworzone produkty prezentujemy zgodnie ze obowiązującymi standardami, w dogodnych i przejrzystych dla zamawiającego formatach. Dostarczając surowe dane zapewniamy również wsparcie techniczne w zastosowaniu chmury punktów w oprogramowaniu Klienta lub oferujemy rozwiązania alternatywne polegające na wykorzystaniu oprogramowania bezpłatnego.

W swoim działaniu dążymy do przedstawienia rozwiązań technologicznych pozwalających Klientowi na kompleksowe wykorzystanie pozyskanych danych. Każdy powierzony nam projekt jest traktowany indywidualnie, a etapy procesu realizacji są dopasowane do jego specyfiki.

Szczegółowy zakres naszych usług oraz zrealizowane już zadania znajdziecie Państwo na naszej stronie . Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 0
Brak opinii o placówce. Bądź pierwszym opiniującym.
Dodaj opinie
Polecane firmy
97-300 Piotrków Trybunalski
Jagodowa 10

97-300 Piotrków Trybunalski
KAFAR 14b

97-300 Piotrków Trybunalski
Krakowskie Przedmieście 32f

97-300 Piotrków Trybunalski
Młynarska 2

97-300 Piotrków Trybunalski
Słowackiego 9

Słowa kluczowe

skanowanie laserowe 3d, skaning laserowy 3d, chmura punktów, modelowanie 3d, BIM, inwentaryzacja architektoniczna, dokumentacja cad , skanowanie laserowe budynków