Geodeci z Warszawy

Szukaj

Geodeta Warszawa

Posiadanie własnego domu w okolicach Warszawy od zawsze było Twoim ukrytym marzeniem? Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wiele spraw przy jego realizacji należy załatwić. Jedną z nich może być wznowienie granic. Do ich wykonania potrzebne Ci będą namiary na firm geodezyjnych z Warszawy. Ich zdobycie jeszcze nie było tak łatwe. Potrzebne informacje o firmach geodezyjnych znajdziesz korzystając z naszej przejrzystej wyszukiwarki godnych zaufania profesjonalistów z branży geodezyjnej. Korzystając z zamieszczonych na stronie portalu danych kontaktowych w krótkim czasie znajdziesz najlepszego geodetę świadczące swoje usługi w Warszawie.

SZUKAJ
Geodeci w województwach
 • dolnośląskie

 • kujawsko-pomorskie

 • lubelskie

 • lubuskie

 • łódzkie

 • małopolskie

 • mazowieckie

 • opolskie

 • podkarpackie

 • podlaskie

 • pomorskie

 • śląskie

 • świętokrzyskie

 • warmińsko-mazurskie

 • wielkopolskie

 • zachodniopomorskie

e-geodeta.com»mazowieckie»Warszawa
03-254 Warszawa
Turmoncka 9

Oferujemy Tanie Usługi Geodezyjne -mapy do celów projektowych -uzgodnienia projektowe Zud -inwentaryzacje powykonawcze -tyczenia budynków i obiektów budowlanych -wznowienia granic działek -rozgraniczenia i podziały nieruchomości

03-290 Warszawa
Sieczna, 48A, 16

01-914 Warszawa
Dantego 7/147

Oferujemy Państwu pełen zakres usług geodezyjnych, w tym: -kompleksowa obsługa inwestycji kubaturowych (hal magazynowych, budynków, zakładów przemysłowych i innych); -pomiary powierzchni użytkowej hal magazynowych, lokali mieszkalnych i innych; -pomiary przemieszczeń i odkształceń budowli; -pomiary osiadań budynków i budowli; -pomiary kontrolne suwnic oraz ich ustawienie; -pomiary pionowości szachtów windowych, słupów, kominów i wież antenowych; -pomiary objętości mas ziemnych, kruszyw i materiałów sypkich; -inwentaryzacje powykonawcze budynków, obiektów budowlanych i budowli; -mapy do celów projektowych; -mapy do celów prawnych; -tyczenie granic nieruchomości; -podziały i rozgraniczenia nieruchomości; -tyczenie budynków, obiektów budowlanych i budowli; -oraz wiele innych prac geodezyjnych.

03-310 Warszawa
Staniewicka 14 p. 314

Jesteśmy firmą geodezyjną działającą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Przedmiotem naszej działalności jest geodezja inżynieryjno-gospodarcza. Wykonujemy wszelkie prace geodezyjne, z jakimi spotkać się może inwestor indywidualny lub instytucjonalny w całym cyklu przygotowania i prowadzenia inwestycji na terenie całej Warszawy oraz powiatów ościennych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

03-382 Warszawa
Nieszawska 3E

Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą oferującą szeroki wachlarz usług z zakresu geodezji i kartografii, takich jak mapy do projektu, mapy prawne oraz do celów sądowych, inwentaryzacje powykonawcze, obsługi inwestycji budowlanych i liniowych oraz wiele innych. Działamy na terenie województwa Mazowieckiego, aktualnie wykonujemy prace na terenie m. st. Warszawy, powiatu Pruszkowskiego, Piaseczyńskiego, Legionowskiego, Nowodworskiego i Wołomińskiego. Zrzeszamy zespół młodych i doświadczonych geodetów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, przedsiębiorstw jak i do jednostek samorządu terytorialnego i spółek skarbu państwa. Chcielibyśmy zaoferować państwu nasze bogate doświadczenie w wykonywaniu wszelakich prac branżowych dbając o wysoki standard naszych usług i zadowolenie klienta.

01-107 Warszawa
Wola

Wykonujemy usługi geodezyjne na terenie m. Warszawy i powiatach ościennych. Firma GEO-AR zapewnia: precyzje wykonywanych usług z użyciem nowoczesnego sprzętu (stacje GPS, wysokiej klasy tachimetrów, niwelatory precyzyjne) fachowość wykonania poparta szerokim doświadczeniem świetną organizację uług bazującą na 6-letniej współpracy w terenie szybkie terminy realizacji Kilkuletnie doświadczenie na rynku oraz wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza (absolwenci Politechniki Warszawskiej) gwarantują najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę geodezyjną realizowanych projektów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy

02-203 Warszawa
Kurhan 10M

PKIG świadczy usługi dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Gwarantujemy solidnie i terminowo zrealizowane zlecenia z zakresu szeroko rozumianej geodezji. Dbamy o jakość prac wykorzystując nowoczesne technologie pomiarowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, posiadanej wiedzy i nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie, zgodnie z zasadą „mierzymy wszystko i wszędzie”. Zapraszamy do kontaktu!

03-922 Warszawa
Międzynarodowa 47/8

Usługi Geodezyjne Projekt - mapy do celów projektowych, projekty organizacji ruchu dla ogródków restauracyjnych w całej Warszawie, geodezyjna obsługa inwestycji, inwentaryzacje obiektów budowlanych, pomiary powierzchni i kubatur i in.

26-910 Warszawa
Grzybów 50a

Geomar to firma z wieloletnim doświadczeniem w szczególności w geodezji inżynieryjnej. Podejmiemy się każdego wyzwania wymagającego wysokiej dokładności. Dodatkową naszą zaletą jest czas realizacji zlecenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy

00-716 Warszawa
Bartycka 22

Sklep ze sprzętem pomiarowym dla geodezji, budownictwa i drogownictwa. Niwelatory, tachimetry, GPS, farby do znakowania, dalmierze, akcesoria geodezyjne. Najlepsze ceny, dostawa w 24h. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Sokkia na Polskę a także autoryzowanym dystrybutorem marki Topcon, Soppec.

Słowa kluczowe

kartografia, geodeta, geodezja, usługi geodezyjne, wytyczenie budynku, mapy geodezyjne, mapa do celów projektowych, inwentaryzacje powykonawcze, obsługa geodezyjna, podział działki, wznowienie granic, inwentaryzacja budynku, podział działek, roboty geodezyjno kartograficzne, usługi kartograficzne, mapy podziałów nieruchomości, mapy sytuacyjne, mapy sytuacyjno wysokościowe, pomiar lokali, uzgodnienia zudp, pomiary realizacyjne, pomiary inwentaryzacyjne, tyczenia, inwentaryzacja powykonawcza, roboty geodezyjne, roboty kartograficzne, mapy, podziały nieruchomości, projekt, pomiary geodezyjne, projekty, tyczenie, inwentryzacja powykonawcza, inwentaryzacja domu, geodezja drogowa, geodezja mostowa, monitoring budowli, pomiary pomieszczeń, pomiary odkształceń, osiadanie

Vademecum geodezji

Za twórcę słowa geodezja uznaje się starożytnego filozofa greckiego Arystotelesa. To właśnie on w 4 wieku przed naszą erą wprowadził termin geodezja. W dosłownym tłumaczeniu oznacza on dzielenie ziemi od greckiego geo Ziemia i daiso będę dzielił.