GeoGed Usługi Geodezyjne Artur Gędłek

e-geodeta.com»małopolskie»Myślenice»GeoGed Usługi Geodezyjne Artur Gędłek
Dane firmy
Myślenice 32-400
ul. Solskiego 11
Małopolskie
Opis

Nasza firma wykonuje szeroki zakres usług związanych z geodezją i kartografią, a także doradztwa w zakresie gospodarki nieruchomościami. Z uwagi na posiadane kontakty ze specjalistami w innych branżach, zawsze staramy się pomóc Klientom kompleksowo. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych i branżowych, a także przedsiębiorców, projektantów oraz Instytucji Publicznych. Wynagrodzenie za naszą pracę ustalamy z Klientem indywidualnie w zależności od rodzaju i złożoność opracowania. Staramy się, aby terminy realizacji zleceń były możliwie krótkie i zgodne z realiami.
Nasza oferta obejmuje .- mapy do celów projektowych- mapy do celów prawnych- podziały nieruchomości - rozgraniczenia nieruchomości- inwentaryzacje powykonawcze- tyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu- wznowienia znaków granicznych- badanie stanu prawnego nieruchomości
Działamy głównie na terenie powiatu myślenickiego, a więc obszar gmin: Myślenice, Dobczyce, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia, Wiśniowa.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Mapa

Opinie 0
Brak opinii o placówce. Bądź pierwszym opiniującym.
Dodaj opinie
Polecane firmy
32-400 Myślenice
Sienkiewicza, 29 D

32-400 Myślenice
Marszałka Józefa Piłsudskiego 10

34-141 Myślenice
552

32-400 Myślenice
ul. Słowackiego 10

32-400 Myślenice
ul. Kazimierza Wielkiego 58