Schowek i wysyłanie wiadomości grupowej

e-geodeta.com»artykuly»Schowek i wysyłanie wiadomości grupowej

Szukasz godnej zaufania firmy geodezyjnej ze swojego miasta? Zastanawiasz się, ile kosztuje wykonanie interesującej Cię usługi geodezyjnej? Skorzystaj z wyszukiwarki e-geodeta.com i znajdź geodetę, który spełni Twoje oczekiwania. Teraz jest to jeszcze prostsze! Dzięki funkcji schowka, QR Code oraz możliwości wysłania wiadomości grupowej. Zobacz, jak z nich skorzystać.

Opcja schowka

Specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy chcą zapamiętać i zachować dane interesujących ich firm geodezyjnych, stworzyliśmy funkcję schowka. Przy przeglądaniu wyników wyszukiwania dla firm oferujących usługi geodezyjne z wybranej lokalizacji wystarczy kliknąć w symbol "krzyżyka" (znajdujący się przy każdej z prezentacji na liście), by zapamiętać i dodać interesującą prezentację firmy do schowka. Po dodaniu danych przynajmniej jednego przedsiębiorstwa w prawym dolnym rogu pojawi się niebieski symbol schowka. Po kliknięciu w niego przenosimy się do schowka, w którym możemy przejrzeć dane dodanych firm, usunąć wybrane z nich a także wysłać wiadomość grupową.

Jak wysłać zapytanie do kilku geodetów?

Wystarczy, że po dodaniu prezentacji interesujących użytkownika firm skorzysta on z formularza znajdującego się po lewej stronie. Wymaganymi danymi jest adres e-mail oraz treść zapytania, które przesłane zostanie geodetom. Dzięki funkcjonalności schowka, wiadomość zostanie przesłana wszystkim firmom, których dane zostały uprzednio do niego dodane. Odpowiedzi udzielone przez firmy geodezyjne przesyłane są na wskazany podczas wysyłania zapytania adres e-mail.

QR Code

Prezentacje polecanych firm geodezyjnych dodatkowo wyposażone zostały w QR Code. Dzięki niemu, przy pomocy odpowiedniego czytnika QR Codów (np. w telefonie) użytkownik może w wygodny sposób zapamiętywać i przechowywać dane firm geodezyjnych, z których usług zamierza skorzystać.