Kadex Geodezja Polska Sp. z o.o.

e-geodeta.com»wielkopolskie»Poznań»Kadex Geodezja Polska Sp. z o.o.
Dane firmy
Poznań 60-461
Santocka 7a
Wielkopolskie
Opis

KADEX Geodezja Polska Sp. z o.o. tworzy grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu geodezji, skanowania laserowego 3D, Systemów Informacji Geograficznej, Fotogrametrii oraz geomatyki na każdym etapie realizacji inwestycji.

Wspólnie tworzymy narzędzia do realizacji dużych i skomplikowanych prac projektowych oraz budowlanych. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów zarówno przygotowujących inwestycje, jak i prowadzących ich realizację. Dlatego w naszych szeregach znajdują się między innymi geodeci, architekci, specjaliści GIS, rzeczoznawcy majątkowi i fotogrametrzy posiadający niezbędne uprawnienia.

Historia firmy sięga początku lat dziewięćdziesiątych. Spółka powstała na bazie sprzętowej i doświadczeniu dawnego Przedsiębiorstwa Usług Geodezyjno Kartograficznych KADEX.

Zasięg naszych usług jest nieograniczony. Mieliśmy już okazję prowadzić projekty w Rosji, Szwajcarii i na Ukrainie. Prace dotyczyły przede wszystkim skanowania laserowego 3D, dystrybucji oprogramowania do opracowań 3D oraz budowania i bieżącego prowadzenia baz danych. Naszą ofertę krajową kierujemy do dużych i średnich firm projektowych i wykonawczych. Mniejsze zlecenia wykonujemy na terenie województwa wielkopolskiego. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu i tu wykonujemy również mniejsze zlecenia dla naszych klientów.

Zatrudniamy wykwalifikowane zespoły inżynierów. Kierownikami zespołów są specjaliści z największym doświadczeniem. Posiadamy światowej klasy sprzęt geodezyjny, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wszelkie prace pomiarowe na najwyższym poziomie. Dysponujemy między innymi stacjonarnym i mobilnym systemem skanowania 3D, bezzałogowymi statkami powietrznymi, systemami precyzyjnego pozycjonowania GPS oraz jednoosobowymi stacjami roboczymi.

Nasza pracownia do opracowań kameralnych składa się z wielu stanowisk komputerowych o wysokich parametrach obliczeniowych i graficznych, dzięki czemu powstają w niej doskonałej jakości ortofotomapy, mapy cyfrowe oraz inne opracowania potrzebne w działach geodezji, Skanowania 3D, GIS czy fotogrametrii.

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu od lat wykonujemy prace na najwyższym poziomie, szybko i w konkurencyjnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Kontakt

* Wysyłając formularz akceptujesz regulamin
Wyślij
Galeria Kadex Geodezja Polska Sp. z o.o.
Mapa

Opinie 0
Brak opinii o placówce. Bądź pierwszym opiniującym.
Dodaj opinie
Polecane firmy
61-639 Poznań
Kosmonautów 16/148

61-362 Poznań
Forteczna 17B

62-064 Poznań
Fabianowska 52d/1

Polecana Placówka
60-476 Poznań
Druskienicka 4E/18

62-020 Poznań
Swarzędz; ul. Gryniów 7/8