Geodeci z Rybnika

Szukaj

Geodeta Rybnik

Posiadane działki na własność jest marzeniem każdego z nas. Zwykle nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie wiele spraw trzeba załatwić. Do wykonania niektórych z nich potrzebna jest pomoc specjalisty z branży kartograficzno-geodezyjnej. Zanim zlecisz wykonanie podziału nieruchomości firmie geodezyjnej z Rybnika poleconemu przez pracowników gminy skorzystaj z katalogu firm portalu e-geodeta.com. W kilka sekund zapoznasz się z danymi kontaktowymi geodetów z Rybnika. Doceń siłę konkurencji i już teraz sam oceń, która firma najtaniej wykona zleconą przez Ciebie pracę.

SZUKAJ
Geodeci w województwach
 • dolnośląskie

 • kujawsko-pomorskie

 • lubelskie

 • lubuskie

 • łódzkie

 • małopolskie

 • mazowieckie

 • opolskie

 • podkarpackie

 • podlaskie

 • pomorskie

 • śląskie

 • świętokrzyskie

 • warmińsko-mazurskie

 • wielkopolskie

 • zachodniopomorskie

e-geodeta.com»śląskie»Rybnik
44-200 Rybnik
Dworcowa 2

Biuro Geodezji i Wyceny Nieruchomości „GEOTAKSA” zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości. Od 2002 roku świadczymy usługi geodezyjne oraz usługi związane z określaniem wartości nieruchomości dla różnych celów. Od 2012 roku rozszerzyliśmy ofertę o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Najczęściej pomagamy naszym klientom znaleźć działkę, która spełni ich wymagania. Ponadto pomagamy w procesach inwestycyjnych działając kompleksowo, oprócz usług znajdujących się w naszej ofercie pomagamy wybrać pracownię projektową, pozyskać finansowanie inwestycji oraz zapewnić dostawę materiałów budowlanych. Na każdym etapie świadczymy naszym klientom doradztwo w zakresie przepisów prawnych dotyczących nieruchomości oraz współpracujemy z wybranymi Kancelariami Radców Prawnych i Notariuszy. Nasze motto to terminowa i kompleksowa obsługa klienta gwarantująca jego satysfakcję i powodzenie inwestycji. Właściciel biura - mgr inż. Szymon Besuch - posiada uprawnienia państwowe w dziedzinie geodezji i kartografii (uprawnienia zawodowe GUGiK Nr raz tytuł rzeczoznawcy majątkowego (uprawnienia państwowe w zakresie szacowania nieruchomości Nr 3784). Jest członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych działającego w ramach Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Czynności zawodowe pośrednictwa w obrocie nieruchomościami prowadzi licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami mgr Dariusz Rudzki (numer licencji 15592) Połączenie wiedzy i warsztatu geodety, rzeczoznawcy majątkowego i pośrednika w obrocie nieruchomościami pozwala na kompleksowe spojrzenie na nieruchomość jako przedmiot władania. W szczególności specjalizujemy się w wykonywaniu usług na styku geodezji i gospodarki nieruchomościami, takich jak podziały i rozgraniczenia nieruchomości czy regulacje stanów prawnych. W obrocie nieruchomościami specjalizujemy się w wyszukiwaniu gruntów dla naszych klientów.

44-210 Rybnik
Chabrowa 28a

Prowadzimy obsługę geodezyjną inwestycji na terenie województwa śląskiego, głównie na obszarze Rybnika, Wodzisławia, Jastrzębia Zdroju. Naszymi usługobiorcami są zarówno firmy budowlane i instytucje jak i klienci indywidualni. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik satelitarnych GPS zapewniamy jakość i fachowość usług.

44-295 Rybnik
Gen. Sikorskiego 19

Usługi Geodezyjne Rybnik

44-200 Rybnik
pl. Kopernika 3 lok. 2

Firma Geo-Com wykonuje: podziały i rozgraniczenia nieruchomości, wznowienia granic, aktualizację map do celów projektowych, obsługę geodezyjną inwestycji, badania pionowości i osiadań budynków i budowli, inne nietypowe prace geodezyjne.

44-200 Rybnik
Miejska 11

44-210 Rybnik
Chabrowa 8a lok. 9

http://geotom.rybnik.pl/

44-200 Rybnik
Przemysłowa 3, lok. 215

GEKON

44-200 Rybnik
Marii Skłodowskiej Curie 7

44-270 Rybnik
Morcinka 51/4

Słowa kluczowe

kartografia, geodeta, geodezja, usługi geodezyjne, usługi kartograficzne, mapy, podziały, inwentaryzacje, pomiary, rozgraniczenia, dokumentacje, baron jan rybnik, geodeta rybnik

Vademecum geodezji

Geodetę przy pracy widzimy zwykle, kiedy wykonuje on pomiary w terenie. Jednak to tylko jedna strona medalu prac geodezyjnych. Praca geodety dzieli się na terenową i kameralną. Pierwsza z nich polega właśnie na przeprowadzaniu pomiarów, istotą drugiej są wszelkiego rodzaju prace biurowe, w tym opracowywanie wyników przeprowadzonych prac.Teodolit to jeden z podstawowych instrumentów geodezyjnych. Dzięki niemu dokonywane być mogą pomiary kątów poziomych, pionowych i/lub odległości. Współcześnie najczęściej stosowany jest tachimetr, czyli teodolit elektroniczny, będący połączeniem teodolitu i dalmierza. Tachimetry bezlustrowe pozwalają na przeprowadzanie pomiarów bez użycia lustra dalmierzego.