Geodeci z Żor

Szukaj

Geodeta Żory

Posiadane własnego domu jest marzeniem wielu ludzi. Zwykle nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie wiele spraw należy załatwić. Do wykonania niektórych z nich potrzebna jest pomoc specjalisty z branży geodezyjno-kartograficznej. Zanim zlecisz wykonanie mapki do celów projektowych firmie geodezyjnej z Żor poleconemu przez gminę skorzystaj z wyszukiwarki serwisu e-geodeta.com. W kilka sekund zapoznasz się z ofertą firm geodezyjnych z Żor. Doceń siłę konkurencji i już teraz samodzielnie oceń, jakie przedsiębiorstwo najtaniej załatwi przekazaną przez Ciebie pracę.

SZUKAJ
Geodeci w województwach
 • dolnośląskie

 • kujawsko-pomorskie

 • lubelskie

 • lubuskie

 • łódzkie

 • małopolskie

 • mazowieckie

 • opolskie

 • podkarpackie

 • podlaskie

 • pomorskie

 • śląskie

 • świętokrzyskie

 • warmińsko-mazurskie

 • wielkopolskie

 • zachodniopomorskie

e-geodeta.com»śląskie»Żory
44-240 Żory
Srebrna 44

ALFA-GEO Żory

44-240 Żory
Boczna 6

Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjno kartograficzne zarówno na zlecenie firm jak i osób prywatnych. Oferujemy wykwalifikowana kadrę, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

44-240 Żory
Aleja Jana Pawła II 27

Podziały nieruchomości. Rozgraniczenia nieruchomości. Wznowienia znaków granicznych. Wyznaczenia punktów granicznych. Mapy do celów projektowych. Wytyczenia w terenie obiektów budowlanych. Pomiary realizacyjne i powykonawcze. Sporządzanie dokumentacji do celów prawnych. Pozostałe pomiary sytuacyjno – wysokościowe.

44-240 Żory
Leśmiana 27

44-240 Żory
Biskupa 25

Firmy geodezyjne z okolicy
44-200 Rybnik
Dworcowa 2

Biuro Geodezji i Wyceny Nieruchomości „GEOTAKSA” zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości. Od 2002 roku świadczymy usługi geodezyjne oraz usługi związane z określaniem wartości nieruchomości dla różnych celów. Od 2012 roku rozszerzyliśmy ofertę o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Najczęściej pomagamy naszym klientom znaleźć działkę, która spełni ich wymagania. Ponadto pomagamy w procesach inwestycyjnych działając kompleksowo, oprócz usług znajdujących się w naszej ofercie pomagamy wybrać pracownię projektową, pozyskać finansowanie inwestycji oraz zapewnić dostawę materiałów budowlanych. Na każdym etapie świadczymy naszym klientom doradztwo w zakresie przepisów prawnych dotyczących nieruchomości oraz współpracujemy z wybranymi Kancelariami Radców Prawnych i Notariuszy. Nasze motto to terminowa i kompleksowa obsługa klienta gwarantująca jego satysfakcję i powodzenie inwestycji. Właściciel biura - mgr inż. Szymon Besuch - posiada uprawnienia państwowe w dziedzinie geodezji i kartografii (uprawnienia zawodowe GUGiK Nr raz tytuł rzeczoznawcy majątkowego (uprawnienia państwowe w zakresie szacowania nieruchomości Nr 3784). Jest członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych działającego w ramach Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Czynności zawodowe pośrednictwa w obrocie nieruchomościami prowadzi licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami mgr Dariusz Rudzki (numer licencji 15592) Połączenie wiedzy i warsztatu geodety, rzeczoznawcy majątkowego i pośrednika w obrocie nieruchomościami pozwala na kompleksowe spojrzenie na nieruchomość jako przedmiot władania. W szczególności specjalizujemy się w wykonywaniu usług na styku geodezji i gospodarki nieruchomościami, takich jak podziały i rozgraniczenia nieruchomości czy regulacje stanów prawnych. W obrocie nieruchomościami specjalizujemy się w wyszukiwaniu gruntów dla naszych klientów.

Czerwionka-Leszczyny
ul. Parkowa 4c

Słowa kluczowe

geodeta, plany miast tworzenie oprogramowania geodezja, geodeci w żorach, geodeta żory

Vademecum geodezji

Wniosek o nadanie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii powinien zawierać dokumenty stwierdzające spełnianie wymagań, o których mowa w art. 44 i art. 44a ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne. Wniosek nie zostanie rozpatrzony, gdy po wezwaniu nie zostanie uzupełniony oraz gdy nie będzie do niego dołączone potwierdzenie wniesienia opłaty za przeprowadzenie postępowania kwalifikacyjnego.